35) Czym wyróżnia się nasza technika badania?

Współpracujemy z inżynierami i specjalistami aplikacji ultrasonograficznych czołowych producentów sprzętu USG z Polski, Austrii, Holandii i Wielkiej Brytanii, aby móc w pełni wykorzystywać sprzęt ultrasonograficzny dla potrzeb naszych i naszych pacjentek. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu nasze obrazy są czyste i klarowne. Gwarantujemy, że każda pacjentka dostrzeże różnicę w jakości naszego obrazu, która nie wynika z zastosowania szczególnego aparatu USG. Potrafimy korzystać z całego panelu filtrów korygujących, aby dostosować obraz indywidualnie dla każdej pacjentki. Tylko nad aktualnie stosowanymi przez nas nastawami pracowaliśmy przez ostatnie 3 lata, porównując warunki badania u różnych pacjentek. Doświadczenie w pracy z nowoczesnymi technikami obrazowania przekładamy na sposób prowadzenia głowicy, co sprawia, że nasze badania są bardzo wydajne w stosunkowo krótkim czasie. Jesteśmy na bieżąco z wprowadzanymi co roku nowymi aplikacjami ultrasonograficznymi różnych producentów. Kilka razy w roku porównujemy możliwości różnych aparatów USG i różnych głowic. Na tej podstawie wielu lekarzy w Polsce i za granicą korzysta z naszych opinii przy zamówieniach nowego sprzętu ultrasonograficznego.

Nie bez znaczenia jest technika badania, którą stosujemy. W naszym ośrodku pracują lekarze wykładowcy i trenerzy, którzy szkolą kadrę lekarską w Polsce i za granicą. Nasze centrum to praktyka stworzona przez nauczycieli ultrasonografii. Wyróżnia nas to na tle innych ośrodków.

Wstecz
Drogie Pacjentki,
Uruchomiliśmy dodatkowe terminy na badanie USG u dr n.med. Agnieszki Nocuń w poniedziałki i u dr Anny Matyszkiewicz w piątki.
Wizyty umówić można wyłącznie poprzez rejestrację elektroniczną:
Zapraszamy!

Drogie Pacjentki,

Zalecenia Kierownika Podmiotu Leczniczego Centrum Diagnostyki Ultrasonograficznej
MWU DobreUSG na czas pandemii wirusa SARS-CoV-2:

 1. W związku z niskim odsetkiem zaszczepienia przeciwko Covid-19 wśród Pacjentek i osób towarzyszących i stale rosnącą liczbę zachorowań, prosimy Pacjentki o zgłaszanie się do placówki bez osób towarzyszących , obowiązkowo zabezpieczone maseczką na twarzy.
 2. W poczekalni może przebywać jednorazowo maksymalnie 9 osób.
 3. Pacjentki, które przeszły zachorowanie COVID-19 do dwóch tygodni przed planowaną wizytą, proszone są o dostarczenie wyniku potwierdzającego brak infekcji.
 4. Po przybyciu do placówki pacjentki myją i dezynfekują ręce.
 5. Pacjentka podpisuje oświadczenie epidemiologiczne.
 6. Personel zobowiązany jest do noszenia maseczek na twarzy.
 7. Wszystkie badania i procedury medyczne wykonywane są w rękawiczkach jednorazowych.
 8. Po każdym badaniu i procedurze medycznej należy umyć i zdezynfekować ręce.
 9. Aparaty USG, głowice wraz z kablem, kozetkę, krzesła i biurko należy zdezynfekować po każdej pacjentce.
 10. W poczekalni i podczas omawiania wyniku badania w gabinecie, należy zachować bezpieczną odległość (1,5m).
 11. Co godzinę należy przeprowadzić dezynfekcję blatów, krzeseł i klamek oraz toalety.
 12. Po każdej pacjentce należy zdezynfekować długopisy i terminale.

Z wyrazami szacunku,
Agnieszka Nocuń, Marcin Wiecheć